logo
Pelargonijos pristatomos į Latviją, Estiją ir visus Lietuvos miestus per 1-3 darbo dienas.
Apie      Taisyklės ir sąlygos       Kontaktai     Parduotuvė
info@n-a.lt +370 648 94299

Apie

Kolekcinė kapsulė

Lengvai sukomplektuojami drabužiai

N-A drabužių kolekcijų drabužiai lengvai dera tarpusavyje ir jie greičiausiai taip pat lengvai susidraugaus su kitų gamintojų drabužiais. Taip, jie išties lengvai komplektuojasi, tad besirinkdamos mūsų kurtą drabužį apsidairykite savo spintoje – jūs greičiausiai jau turite ką prie jo priderinti.

Stilius

Moteris kaip gamta

Vidinis ir išorėje supantis pasaulis – skirtingos, pastoviai besikeičiančios būsenos – daug judesio, nuotaikų, formų, gamtiškų spalvų. Moteris, kurią mes norime puošti, nuolat kintanti, ji gali turėti keletą skirtingų veiklų, profesijų, hobių. Ji siekia harmonijos visose savo gyvenimo srityse, ji svajoja, turi tikslų ir siekia jų. Tai – veikli moteris švytinčiomis akimis.

Audiniai

Aukščiausios klasės medžiagos

N-A Kolekcijose naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, kurių sudėtyje vyrauja natūralus komponentai -vilna, medvilnė, viskozė. Parenkant ir testuojant audinius ypatingas dėmesys skirtas audinių ilgaamžiškumui, pojūčiams juo dėvint – patogumui ir jaukumui.

Individualus siuvimas

Idealiai tinkantis drabužis

Esant poreikiui, jums patinkančius, tačiau ne idealiai tinkančius drabužius pritaikysime prie jūsų figūros.

Patrumpinsime arba pasiūsime jį individualiai.

Norėdami su mumis susisiekti, rašykite el. paštu info@n-a.lt, skambinkite telefonu +370 648 94299 arba užpildykite formą.