logo
Prekių pristatymas į visus Lietuvos miestus Lietuvos paštu yra NEMOKAMAS
banner
Apie      Taisyklės ir sąlygos       Kontaktai     Parduotuvė
info@n-a.lt +370 648 94299

Kaip sukurti drabužių kapsulę

N-A capsule collection  Drabužių kapsulė   Kaip sukurti drabužių kapsulę

Kaip sukurti drabužių kapsulę

Kapsulinė kolekcija. Savo norimo įvaizdžio link

Drabužių kapsulė – tai lengvai tarpusavyje derančių 5-7 drabužių rinkinys bei prie jų derantys batai ir aksesuarai.

Kapsulinės kolekcijos istorija prasidėjo 1985 metų pradžioje, kai dizainerė Donna Karan sugalvojo sistemą, kurią pavadino „7 paprasti daiktai“. Kolekcijos idėja buvo tokia: visas garderobas susidaro iš 7 paprastų ir lengvai keičiamų drabužių, kurie puikiai susikomplektuoja ir dera tarpusavy. Prekinio ženklo N-A drabužiai ir jų kolekcijos ir yra kuriami remiantis šia idėja.

Tokia kolekcija – tai kompromisas tarp bazinio garderobo ir madingų drabužių rinkinio. Bazinis garderobas susideda iš paprasto kirpimo ir pagrindinių spalvų drabužių, todėl bazinę kapsulę lengva susikurti ir nebūnant stiliaus profesionalu. Tačiau ji gali būti nuobodoka, jai gali trūkti originalumo ir saviraiškos galimybių. Todėl N-A prekinio ženklo kolekcijose deriniai kuriami išlaikant bazinio garderobo funkcionalumą ir įnešant spalvų, įdomesnių kirpimų. Taip bazinis garderobas virsta originaliu kapsuliniu garderobu.

 

Nuo ko pradėti

Kurti savo kapsulinį garderobą vertėtų pagal šią schemą

 

Drabužius rinktis pradedame nuo juosmeninių drabužių (kelnės, sijonas). Jeigu į planuojamą drabužių rinkinį įtraukiamas ir viršutinis drabužis (paltas, puspaltis), tuomet reikėtų pradėti nuo jo. Po to renkamės petinius drabužius (švarką, liemenę, palaidines) taip, kad visi drabužiai tarpusavyje derėtu ir būtų galimybė kurti daugiasluoksnius komplektus. Pavyzdžiui, prie palto parenkate tinkančias kelnes ir/arba sijoną, prie jų derinate pagal stilių ir spalvą tinkamus petinius drabužius – liemenę, švarką, o tuomet prie šių komplektų parenkate tinkamas palaidines. Kai drabužių komplektai pilni, kapsulei užbaigti parenkama avalynė, rankinė ir aksesuarai.

 

Spalvos

Formuojant savo garderobą, vertėtų atkreipti dėmesį į žmogaus spalvinį tipą. Prekinio ženklo N-A kolekcijos drabužius pagal spalvinę gamą galima būtų suskirstyti į dvi kapsules, tinkamas skirtingo spalvinio tipo moterims. Viena jų – šviesių pastelinių spalvų, įkvėpta jūros ir šilto smėlio – labiau tiks šviesiaplaukėms, žydrų ar žalių akių moterims. Antrojoje vyrauja miško, medžių, uogų spalvos ir ji bus labiau tinkama tamsiaplaukėms.

Atminkite, kad garderobe turi dominuoti 2-3 spalvos, ir viena papildoma spalva gali tapti ryškiu akcentu. Ir visos šios spalvos turėtų harmoningai derėti tarpusavyje.

 

Pasirinkus tinkamą spalvų paletę ir atsižvelgus į figūros tipą bei aprangos paskirtį, renkamės drabužių modelius. Norint sukurti funkcionalią kapsulę rinkitės paprasto kirpimo drabužius su klasikiniais raštais. Ir, be abejonės, atkreipkite dėmesį į kokybę! Suaugusios moters pagrindinio garderobo drabužiai turėtų būti pagaminti iš geros sudėties ir aukštos kokybės medžiagų.

 

Komentarų nėra
Palikti komentarą: