logo
Pelargonijos pristatomos į Latviją, Estiją ir visus Lietuvos miestus per 1-3 darbo dienas.
Apie      Taisyklės ir sąlygos       Kontaktai     Parduotuvė
info@n-a.lt +370 648 94299

Drabužių siuvimas ir taisymas

N-A pelargonium  Drabužių siuvimas ir taisymas

Profesionalus, skubus drabužių siuvimas ir taisymas Vilniuje

Drabužių siuvimas ir taisymas pagal jūsų figūrą atliekamas ne tik mūsų sukurtiems modeliams bet ir drabužiams iš jūsų asmeninio garderobo. Atsineškite savo senus, per didelius, blogai gulančius arba tiesiog pabodusius drabužius ir mes juos prikelsime naujam gyvenimui.

 Kiekvienam individualiai sukuriamas ir pasiuvamas drabužis, tai yra drabužis sukuriamas individualiai jums, toks drabužis ne tik puikiai atkartos jūsų figūros linkius, bet ir dėka optinės iliuzijos drabužis akcentuos jūsų figūros privalumus. Siuvimo darbus galite pamatyti galerijoje.

Profesionalus proginių ir kasdieninių drabužių taisymas ir persiuvimas. Užtrauktukų, pamušalų, modelio keitimas.  Drabužių dydžio ir ilgio korekcija.  Atliekamas skubus taisymas.

– Kiekvienam individualiai sukuriamas ir pasiuvamas drabužis, tai yra drabužis sukuriamas individualiai jums, toks drabužis ne tik puikiai atkartos jūsų figūros linkius, bet ir dėka optinės iliuzijos drabužis akcentuos jūsų figūros privalumus. Siuvimo darbus galite pamatyti galerijoje.

– Atsižvelgiant į jūsų modelio viziją, visada siūlau atsiųsti nuotraukas arba atsinešti savo patinkančių drabužių modelius, tai leidžia suprasti kokio kirpimo drabužiai, audinių faktūros, puošybos elementai labiausiai tinka Jūsų išvaizdai.

– Audinių pasirinkimas yra be galo svarbus, todėl pageidaujant klientui, tai darome kartu. Atmetimo principu atrandame tai kas individualiai tinka klientei.

– Primatavimų metu drabužio modelis yra priderinamas prie jūsų figūros. Parenkamas: rankovių, gaminio ilgis; kaklo iškirptės gylis, drabužio prigludimas, puošyba. Kiekviena apgalvota iki smulkmenų detalė leidžia sukurti išskirtini drabužį.

– Minimalus primatavimų skaičius – 2 kartai.

Klientų atsiliepimai

Indrės atsiliepimas

Dabar turiu nestandartinio dydzio suknele!

Ačiū už tai, kad turiu nestandartinio dydžio suknelę ir uz galimybę ją isigyti taip greit. Audinys ir modelis puikus, smagiai nešiojasi. Dar karta ačiū!

-Indrė

Jurgos atsiliepimas

Ačiū už kokybišką elegantišką suknelę!

Ačiū už kokybišką elegantišką suknelę, jau keliomis progomis pasipuošiau, laukia draugų vestuvės 🙂 Audinys kokybiškas, pasiuvimas klasikinis, tikiuosi, nešiosiu dar ilgai!

-Jurga

Norėdami su mumis susisiekti, rašykite el. paštu info@n-a.lt, skambinkite telefonu +370 648 94299 arba užpildykite formą.

paklausimo forma

 Norėdami užduoti klausimą užpildykite formą: